Phone

+48 664019546

email

biuro@femmestetica.pl

Opening Hours

Mon - Fri: 7AM - 7PM

Pod wpływem starzenia się organizmu spada aktywność mięśni, które ulegają zwiotczeniu, przez co naturalnej podpory skóry, ubywa też włókien elastycznych i kolagenu. `właśnie te procesy maja wpływ na utratę jędrności i gęstości skóry, co powoduje jej zwiększoną wiotkość.

SUNEKOS to nowy system regeneracji macierzy pozakomórkowej stosowany w procesie biogenezy skóry. To unikalne połączenie nieusieciowanego kwasu hialuronowego i sekwencji aminokwasów, które skutecznie pobudzają fibroblasty do tworzenia nowych włókien białkowych jak kolagen i elastyna.

Princess Rich – hialuronowa kuracja mezoterapii  z wysokim stężeniem gliceryny

To sterylny, transparentny żel, stworzony by odświeżyć i rozświetlić Twoją twarz. Gliceryna nawilża i ujędrnia skórę, sprawiając że staje się bardziej elastyczna i promienna. Działa jako wypełniacz do małych zmarszczek, takich jak kurze łapki, zmarszczki śmiechu czy zmarszczki palacza wokół ust. Znakomicie nawilża skórę, może więc być używany nawet tuż przed lub po opalaniu. Przywitaj swój nowy, świetlisty wgląd! Nadszedł czas, by iść z wysoko podniesionym czołem – znów poczujesz się młodo!