Rewitalizacja ust — sprawdzi się idealnie w przypadku osób, które chcą długotrwale odświeżyć i nawilżyć oraz delikatnie wymodelować usta, bez ich powiększania.

Zabieg polega na podaniu niewielkiej ilości specjalnie w tym celu opracowanego kwasu hialuronowego w dolną i górną wargę. Dzięki zabiegowi usta sprawią wrażenie dużo młodszych i bardziej świeżych.

Wolumetria ust — odpowiednio dopasowany preparat podaje się za pomocą wstrzyknięć do czerwieni wargowej, powodując zwiększenie objętości, poprawę koloru, głębokie nawilżenie, zmianę kształtu ust.

Czy znacie ten zabieg?

„Happy face” polega na usunięciu zrostów i mostków poprzecznych pomiędzy skórą i tkanką podskórną na całym obszarze wokół ust, w celu wytworzenia jednorodnej płaszczyzny do podania wypełniacza przy użyciu kaniuli.

W efekcie uzyskujemy spłycenie zmarszczek palacza, kodu kreskowego, uniesienie kącików ust, redukcję linii marionetki, uniesienie chomików i uzupełnienie ubytków objętościowych w tej okolicy. Jednocześnie, dzięki wykorzystaniu miękkiego preparatu o dużej miękkości i elastyczności efekt ostateczny jest naturalny – uzyskujemy po prostu „Happy face”. Jeżeli borykasz się ze zmarszczkami palacza, liniami marionetki albo chomikami lub chcesz po prostu unieść kąciki ust – ten zabieg jest dla Ciebie.