Terapia stymulatorami tkankowymi to idealne rozwiązanie anti-aging dla osób z cienką i poszarzałą skórą, zmarszczkami oraz cieniami pod oczami.

Stymulatory tkankowe to nowoczesne preparaty wykorzystywane w medycynie przeciwstarzeniowej do odbudowy struktury skóry. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii są one w stanie pobudzić naturalne procesy regeneracji w skórze, dając natychmiastowy naturalny efekt w postaci jędrniejszej, gładszej i bardziej promiennej skóry.

Każdy produkt biostymulujący jest odmienny i różni się rodzajem składników aktywnych, technikami iniekcji, mechanizmem działania oraz długością utrzymywania się efektów.

Ważne jest więc, aby dokładnie zbadać potrzeby skóry i wybrać odpowiedni produkt, który pozwoli uzyskać najlepsze efekty. Najczęściej proces starzenia się twarzy widać w okolicy policzkowej i lini żuchwy, gdzie dochodzi do utraty wyraźnych konturów i objętości skóry. Z pomocą stymulatorów tkankowych możemy odwrócić ten proces, tym samym poprawiając wygląd Twojej skóry.